Nadšení, které z něj vyzařuje, je nakažlivé. Jak sám říká, člověk by se neměl brát vážně, zvlášť ve světě zábavy. Tím ale nesnižuje její důležitost, filmový průmysl je byznys jako každý jiný. Jeho pozitivní nátura možná souvisí s tím, že na střední škole odjel na rok do Montany. Původně snil o tom, že tam bude hrát basket. Z jeho z představ záhy sešlo kvůli nedostačující výšce.

Ameriku si ale zamiloval. Později na vysoké škole si přivydělával tím, že turisty, převážně Američany, provázel po Praze. Líbí se mu jejich způsob myšlení i přístup k byznysu, kdy v obrovské konkurenci obstojí jen ti nejlepší. Ke Spojeným státům má blízko i teď, kdy šéfuje největší české filmové distribuční společnosti Bontonfilm a má blízké vztahy s Hollywoodem.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.