Gabriela Sobková získala místo stážisty v oddělení Auditu finančních institucí loni v květnu, takže studium na VŠE končila s příjemným pocitem budoucího zaměstnance prestižní firmy.

Znala jste společnost KPMG Česká republika z dřívějška? Třeba z veletrhů pracovních příležitostí?

Na veletrhy jsem parkrát zašla a stánek KPMG viděla, ale spíš dávám přednost pohodlí domova a internetu, pokud něco důležitého, což zaměstnání je, hledám. A tak jsem našla i pozici auditora - zaujala mě náplní činnosti, to bych chtěla dělat, řekla jsem si a přihlásila se.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • KPMG je celosvětovou sítí poradenských společností, které sdružují více než 155 000 pracovníků ve 155 zemích. V České republice působí od roku 1990 a má kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. Klientům z řad českých i mezinárodních společností poskytuje služby v oblasti auditu, daňového poradenství, poradenských a právních služeb.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.