Na vkusu, nikoli na marketingové strategii, prodejnosti a míře popularity spisovatele je založena letos zahájená ediční řada české literatury v polském nakladatelství Dowody na istnienie – Důkazy pro existence. To se doposud zaměřovalo na publikování reportáží. Tituly v začínajícím knižním projektu nazvaném Seria Stehlik – Řada Stehlik vybírá Mariusz Szczygieł, známý novinář, spisovatel a čechofil.

Szczygieł chce vydávat knihy, které ho okouzlily. Na záložkách knih, jejichž přebaly navrhuje výtvarnice Kateřina Sidonová, osvětluje nejen volbu konkrétního titulu, ale přibližuje také jeho význam v českém prostředí či genezi překladu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.