Výstavba nájemních bytů pro studenty začíná oslovovat čím dál širší spektrum investorů. Odvahu jim nejspíš dodává i to, že již fungující soukromá zařízení tohoto druhu v Praze, zdá se, nemají o nájemníky nouzi.

Do projektu studentského bydlení se pustil i developer Karlín Group. A nepůjde o žádný komorní bytový dům - jeho kapacita bude více než 500 lůžek. Obchodní partner společnosti Karlín Group totiž vlastní parcelu na nároží ulic Partyzánská a Na Zátorách v Praze-Holešovicích. Tento investor, který stejně jako zakladatel Karlín Group Serge Borenstein pochází z Belgie, chtěl původně na tomto místě postavit kancelářskou budovu. V průběhu let však svůj záměr přehodnotil a požádal Karlín Group o spolupráci.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru