Ramsgate je malé městečko na pobřeží jihovýchodní Ang­lie. Dříve by se dalo nejspíše nazvat turistickým letoviskem. Na prázdniny sem jezdívali Britové . Trajekt spojoval město například s vyhlášeným belgickým letoviskem Ostende. Když ale začaly být letenky z Londýna do jižní Evropy zhruba stejně drahé jako lístek na vlak do Ramsgatu, trajekty přestaly fungovat a městečko začalo rychle chátrat. Místní přístav se rozpadá, pláže i mnohé domy jsou prázdné a hlavní ulici ve městě nelemují výkladní skříně známých značek, ale obchůdky s nápisy „vše za 99 pencí“.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.