Stát si vytváří silnou a zároveň nevyzpytatelnou zbraň na firmy a podnikatele.

Poslanci začnou v nejbližších dnech schvalovat vládní novelu trestního zákona – a podle ní opět bude už příprava daňového úniku trestným činem. Součástí zákona bude ale i možnost poslat podnikatele na několik let do vězení za daňový únik už od částky 50 tisíc korun.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Podle novely trestního zákona se bude trestat už příprava ke krácení daně.
  • Součástí zákona bude ale i možnost poslat podnikatele na několik let do vězení za daňový únik už od částky 50 tisíc korun.
  • Obavy z toho, že stát bude mít díky novým pravidlům příliš velkou moc, má většina odborníků na právo a daně. Proti jsou i zástupci opozice.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.