Rodiče se svých dětí prostě občas potřebují zbavit. A v poslední době je k tomu ideálním a stále častěji využívaným nástrojem tablet. Mnoho vývojářů a s nimi i rodičů si říká – když už mají děti trávit čas s tabletem, ať je to alespoň k něčemu dobré. Po celém světě tak vznikají desítky až stovky různých vzdělávacích aplikací, které i ty nejmenší učí vše od matematiky po japonštinu.

Jak se za 100 milionů škola stává hrou

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • S novými technologiemi se mění i přístup ke vzdělávání. Děti se učí od nejútlejšího věku pomocí tabletů a dalších pomůcek.
  • České firmy toho umějí využít a nebojí se investic za desítky milionů ani spolupráce s globálními technologickými giganty.
  • Jedním z průkopníků je podnikatel Tomáš Bárta s projektem vzdělávacích aplikací pro předškoláky.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.