Spolupráce se školou

Firma GE Aviation, výrobce turbovrtulových motorů, zahájila spolupráci se Střední školou letecké a výpočetní techniky Odolena Voda. Slavnostního předání řezu motoru se zúčastnili mimo jiné Zdeněk Soukal, obchodní ředitel GE Aviation (na prvním snímku druhý zleva) a Miloslav Franěk, ředitel školy (druhý zprava).

Vítězové míří do Dubaje

Ve finále mezinárodní soutěže KPMG International Case Competition v Dubaji budou Česko reprezentovat (na druhém snímku zleva) Michal Voskár, Martin Žák, Nadzeya Hauryliuk a Karel Kotoun, studenti z VŠE a UK v Praze. Tato čtveřice v tuzemsku zvítězila a prokázala vynikající prezentační a analytické schopnosti.

Škoda Auto loví dívky

V rámci Dne techniky si své dovednosti do Škoda Lean Centra v Mladé Boleslavi přišlo vyzkoušet 120 dívek z 5. a 6. tříd základních škol. Automobilka tak chce zvýšit u dívek ve věku 10–12 let povědomí o technickém vzdělávání. Druhý termín Dne techniky pro dívky je 24. března.

Tipy na firemní a společenské akce posílejte na: personalie@economia.cz.

jarvis_54f9b886e4b0b26344e98212.jpeg
Ve finále mezinárodní soutěže KPMG International Case Competition v Dubaji budou Česko reprezentovat (zleva) Michal Voskár, Martin Žák, Nadzeya Hauryliuk a Karel Kotoun, studenti z VŠE a UK v Praze.
KPMG
jarvis_54f9b886e4b0b26344e98216.jpeg
V rámci Dne techniky si své dovednosti do Škoda Lean Centra v Mladé Boleslavi přišlo vyzkoušet 120 dívek z 5. a 6. tříd základních škol.
Škoda Auto

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru