Když se na podzim v Praze konala konference pro manažery firmy Volkswagen Financial Services, hosté firmy ŠkoFIN se dočkali neobvyklého přijetí. Její jednatel Joachim Ewald je vášnivý běžec, proto jim řekl, ať si přivezou běžecké boty a v šest ráno před konferencí přijdou před budovu České národní banky. Od ní se skupina dvaceti finančníků z Německa, Brazílie nebo Číny rozběhla Starým Městem přes Karlův most na Strahov, proběhla nádvořími Pražského hradu a přes Letnou se vrátila zpět. Na desetikilometrové kolečko probouzející se Prahou jen tak nezapomenou. Byli nadšení.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.