Majitel skupiny Safichem Group Tomáš Plachý starší bere svůj plán posilovat ve strojírenství opravdu vážně. Po nákupech firem ZVU Potez, Dukla Strojírny Kolín a Pacovské strojírny získal před pár dny do skupiny další akvizici – strojírenskou Excon Steel.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Po nákupech firem ZVU Potez, Dukla Strojírny Kolín a Pacovské strojírny získal před pár dny majitel Safichem Group Tomáš Plachý starší do své skupiny další akvizici - strojírenskou Excon Steel.
  • Nový majitel podle něj nyní plánuje co nejdříve obnovit výrobu a počítá s tím, že Excon i kapitálově podpoří.
  • Tato firma z Hradce Králové totiž loni zkrachovala kvůli nevydařenému kontraktu na dodávku konstrukcí pro větrné elektrárny do Německa.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.