Okolo České televize je dnes všechno jinak, než bylo zvykem. Její někdejší obhájci se proměnili v kritiky a naopak. Ještě v lednu 2013 se Miloši Zemanovi, právě zvolenému prezidentovi, dostalo na Kavčích horách uctivého přijetí. Generální ředitel Petr Dvořák sice po celém dni viditelně unaveného politika zapomněl upozornit na překážku v podobě schodu, takže Zeman málem upadl, ale jinak se v ČT snažili. Nechali rychle poslat pro nezbytný "popelníček", šéf zpravodajství Zdeněk Šámal zase rychle přistrčil "památníček" k podpisu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.