Klubové setkání v ČNB

Loňské finalistky ankety TOP ženy Česka se letos poprvé sešly na klubovém setkání. Prohlédly si expozici Lidé a peníze, která je stylově umístěna v prostorách bývalého trezoru České národní banky. Po prohlídce se dámy setkaly s guvernérem České národní banky Miroslavem Singerem.

S guvernérem ČNB Miroslavem Singerem diskutovaly také zástupkyně partnerů ankety TOP ženy Česka: partnerka společnosti Mazars Jana Švenková (vlevo na druhém snímku) a partnerka advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners Lenka Hejduková. Partnerem ankety je také společnost Audi.

jarvis_551e9380e4b0336d5f6dc190.jpeg
S guvernérem ČNB Miroslavem Singerem diskutovaly také zástupkyně partnerů ankety TOP ženy Česka.
HN – Jiří Koťátko

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru