Původně jsme se měli sejít na oběd v centru Prahy, ale nakonec změnil plány. Vyrazili jsme na okraj města, do jeho oblíbené restaurace Volcano v areálu stejnojmenného relaxačního centra nedaleko Nových Butovic. Muž, který v Hypoteční bance šéfuje více než 500 zaměstnancům a zodpovídá za hypotéky v objemu 215 miliard korun, do Volcana jezdí rád i proto, že mu to sem z kanceláře na Radlické trvá pouhých deset minut. Na parkovišti areálu, který v sobě kromě restaurace skrývá také hotel, fitness centrum nebo lázně, stojí vozy nejrůznějších luxusních značek. Evidentně jsme na dobré adrese.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.