I uprostřed dunícího velkoměsta lze žít v těsné blízkosti přírody a v domácí oáze klidu si užívat blízkých, soukromí i slunečních paprsků, ba dokonce – byť se nacházíme v srdci Evropy – si čas od času dopřát kouzlo dlouhých bílých nocí. Anebo snad výlet do exotických dálek... Vše je možné. Stačí mít touhu, hravé nápady a skvělého architekta.

Netradičně se v nově zrekonstruovaném domě chová téměř všechno. Denní světlo, které sem vstupuje nejen okny, ale i střešními světlíky, prosvěcuje celý dům. A díky "ledkám", které světlíky lemují, mohou obyvatelé zažívat i dlouhé bílé noci. A je vlastně den, nebo noc? Stačí jediný pohled skrz skleněné stěny do zahrady, která se choulí v náruči vzrostlých stromů, a jsme zpět v realitě. Příroda je nejlepším pojítkem s časem, ale i největší inspirací. Prostupuje domem s hravou lehkostí, typickou pro autora interiéru, architekta Martina Sladkého.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.