Karel Abraham

Je 46letý brněnský podnikatel, jehož firma Rafas ovládá 78,24 procenta akcií společnosti Automotodrom Brno, kde je Abraham předsedou dozorčí rady. Jeho syn Karel Abraham junior (25 let) jezdí závody MotoGP za stáj, kterou provozuje společnost Abraham Motor Racing. Ta vůči Automotodromu Brno uplatňuje pohledávku 88,4 milionu korun.

Ivana Ulmanová

Je Abrahamovou pravou rukou. Pracuje jako výkonná ředitelka Automotodromu Brno, ve společnosti je předsedkyní představenstva. Spolu s Abrahamem figuruje také v představenstvu firmy A.B.R. Invest, která chce v Automotodromu kapitalizovat pohledávku 85 milionů korun plus úroky. A.B.R. Invest je jediným vlastníkem Rafas Holding, tedy firmy, přes kterou Abraham s Ulmanovou ovládají Automotodrom Brno.

jarvis_55086e2ee4b09920c12204f9.jpeg
Ivana Ulmanová
ČTK
Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru