Historicky bezprecedentním výsledkem skončilo páteční předávání třiadvacátých "Radoků" udělovaných poprvé pod názvem Ceny divadelní kritiky. Pražské Divadlo Na zábradlí a jeho inscenace Velvet Havel odsunuly všechny nominované do rolí statistů. V osmi z devíti kategorií přebírali ceny tvůrci z této pražské scény, která se stala rovněž Divadlem roku. Dokonce i ta zbývající cena pro Talent roku zčásti patří divadlu na Anenském náměstí. Právě tam totiž vytvořila její laureátka, režisérka Anna Petrželková, jednu ze svých nejvýraznějších inscenací – Báby podle Daniila Charmse.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.