Zatímco studenti v zahraničí opouštějí školy s pocitem připravenosti na budoucí povolání, tuzemským vysokoškolákům chybí praxe, komunikační dovednosti či schopnost předvést svou práci.

"Za hranicemi jsou děti připravované už od nejnižšího stupně vzdělání. Učitelé a asistenti jim pomáhají najít talent a následně ho rozvíjet. Důležitou věcí je, že studují přesně to, pro co mají předpoklady," uvedla ředitelka firemních vztahů a komunikace Plzeňského Prazdroje Drahomíra Mandíková, která byla jedním z diskutujících účastníků kulatého stolu, jejž pořádalo vydavatelství Economia.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.