Závodníci jeden za druhým sklápějí své silné stroje do zatáčky, jejich kolena v přiléhavých kožených kombinézách už nad tratí nemůžou viset níž. A ten, kdo zariskuje víc než ostatní, si buď natluče, nebo vyhraje.

Tahle ruleta plná nebezpečí, adrenalinu a oktanů vzrušuje fanoušky motocyklových závodů na všech kontinentech. A pravidelně se roztáčí také v Brně. Jenže nad letošním ročníkem Velké ceny bliká velký otazník. Vůbec není jisté, zda se tentokrát kolotoč závodů mistrovství světa Masarykově okruhu nevyhne.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.