Cesty, po kterých se v 21. století dostává zboží k zákazníkům, se mění, je přesvědčen Oldřich Bajer. A přesně to je jeden z důvodů, proč se rozhodl investovat desítky milionů korun do internetového obchodu s módouZoot.cz. Bajerův cíl je ambiciózní: "Módní revoluce v Česku."

HN: Četl jsem, že chcete demokratizovat módu v Česku. Co přesně to znamená?

Především pestrost. Český trh je relativně malý, a tak si ho mezi sebou velmi rychle rozdělily nadnárodní kolosy typu C&A a H&M. Pro menší značky je téměř nemožné sem proniknout. Je tak naprosto běžné, že se zde lidé potkávají ve stejných věcech. A ten, kdo zatouží po něčem jiném, většinou vyrazí na nákupy do Německa či Anglie. Internet nám najednou umožňuje ten trh znovu otevřít. My dnes v nabídce máme více než 250 značek a neustále přidáváme další. Nechceme být přístavem jednoho stylu, chceme být společností všech stylů. Věřím, že se s námi dobře obléknete, ať už jste modrý anebo zelený, hipster anebo bio. Budeme-li tímto směrem pokračovat - o čemž jsem pevně přesvědčen -, velmi rychle začneme konkurovat zavedeným značkovým řetězcům. Má-li se nám ale tato módní revoluce podařit, nesmíme si dovolit chybovat.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.