Třebíč není první místo, které by vás napadlo na dovolenou. Ano, je tu hezká židovská čtvrť, klášterní pivovar a pár dalších lokálních atrakcí. Ale to je tak všechno. Brzy odpoledne v lokále na okraji města popíjí pár štamgastů pivo a servírka se ze všech sil snaží nenudit. Prostě věci tu jedou svým standardním tempem. A je zjevné, že ten mladý muž sedící proti mně na tohle tempo není úplně stavěný.

Mluví rychle a překotně, ale i přes jeho nepopiratelnou nadváhu z něj srší energie. Mluví bez přestávky, živě gestikuluje. Dva stříbrné řetězy na krku doplněné plastovým modelem jakési sladkosti ukazují, že má smysl pro humor. Ale především má smysl pro show. Jmenuje se Karel a během dvou měsíců se stal pod přezdívkou Fatty Pillow hrdinou komunity tzv. twitcherů, tedy lidí, kteří živě přenášejí to, jak hrají nějakou počítačovou hru.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.