Když v roce 1991 vznikla v Litoměřicích tehdy malá firma Hennlich zabývající se projekcí, dodávkami technických zařízení a technickým poradenstvím, všichni její zaměstnanci se znali. Fakt, že šéfové uzpůsobovali pracovní podmínky tak, aby lidé byli spokojení, mohli podávat maximální pracovní výkon a přitom se věnovat rodině, tam nenazývali společenská odpovědnost ani nijak jinak.

"Snažili jsme se vyhovět si. Pomohla nám otevřenost, kterou podporuji od samého začátku," vysvětluje Pavel Šumera, jednatel společnosti, která dnes má pobočky v Opavě i ve Žďáru nad Sázavou a celkem 200 zaměstnanců. V současnosti už v Hennlichu používají pojem slaďování pracovního a rodinného života, ale princip je stále stejný - vyjít si vstříc.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.