Odyssey a Equilibrium

Dva tuzemské nejstarší mezifiremní mentoringové programy pro manažerky a podnikatelky v seniorních pozicích, které usilují o postup v kariéře. Odyssey založila exšéfka Vodafone Muriel Anton před deseti lety a program v minulém roce rozšířila i na Slovensko a do Maďarska. Equilibrium funguje pod Britskou obchodní komorou. Oba programy propojují profesionály z českého obchodního prostředí a talentované ženy, které se v budoucnu postaví do čela firem a představenstev. Mentoři v průběhu celého roku dohlížejí na kariérní růst svých "mentees" neboli žaček a pomáhají jim přiblížit se ke splnění jejich ambicí. Mezi mentory jsou například Martina Březinová ze Sodexo Benefity, Dita Stejskalová z Ogilvy PR, Magdalena Souček z EY, Marta Kowalska-Marrodán z Egon Zehnder či Balesh Sharma z Vodafone. Oba programy jsou zdarma.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.