Pouze čtyři roky poté, co definitivně skončilo analogové televizní vysílání a Češi si nakoupili nové televize, by měli do obchodů vyrazit znovu. Na obzoru je digitalizace rozhlasového vysílání. Podobně jako v případě televizní digitalizace bude i tady tahounem veřejnoprávní médium, tedy Český rozhlas.

Ten chce nejpozději v polovině roku spustit digitální vysílání s plným výkonem ze žižkovského vysílače v Praze. Signál dosáhne až k patnácti procentům obyvatel republiky. V nabídce budou všechny stanice ČRo včetně projektů, které doteď vysílaly jenom na internetu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.