Nevyhlášeným rekordmanem insolvenčního rejstříku je mladý muž z Kutné Hory. Už čtyři roky se pokouší o osobní bankrot, ale ještě ani jednou neuspěl. Ani po dvaatřiceti pokusech nedodal všechny potřebné podklady, podle kterých by soud mohl alespoň zahájit řízení.

Ze všech případů od roku 2008, kdy možnost osobních bankrotů zavedlo české právo, nikdo jiný nemá takovou vytrvalost a zároveň takovou "smůlu". HN to zjistily z dat zpracovaných studentem Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy Petrem Zvirinským, který insolvenční rejstřík dlouhodobě analyzuje.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.