Viliam Sivek patří mezi klíčové lidi, kteří se podílejí na pořádání hokejového mistrovství světa v Česku. Bude mít na starosti ubytování hráčů, rozhodčích, funkcionářů a novinářů, ale i prodej ubytování a vstupenek zahraničním fanouškům, kterých má na hokejové zápasy přijet až čtvrt milionu. Přímo v jeho hotelu budou během šampionátu bydlet i čeští hokejisté.

Této pozice Sivek dosáhl díky zkušenostem z cestovního ruchu a hotelnictví. Svého času vybudoval největší síť hotelů v České republice a nyní stojí v čele Asociace cestovních kanceláří. Ale pomohly mu i osobní kontakty na vlivné lidi, s nimiž se stýkal během dlouholeté práce v oboru i v jednom z nejpopulárnějších sportů v Česku.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.