Růst míry zneužívání pracovního času v českých firmách v loňském roce je takřka alarmující. Meziročně si podle analýzy společnosti truconneXion, zaměřené na informační systémy, zaměstnanci polepšili o celé dvě minuty denně. Vloni tedy mohli v práci mimo kontrolu zaměstnavatele strávit plných 52 minut za den prohlížením nevhodných obrázků, videí a ještě nevhodnějším čtením jakýchkoliv zpráv. Firmy to stojí zhruba třiatřicet tisíc ročně na jednoho zaměstnance, a proto nasazují proti svým lidem čím dál chytřejší sledovací systémy, monitorovací zařízení a tak vůbec.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.