Na tři lidi u počítačů je ta kancelář velká. Ale možná se do budoucna právě takový prostor bude hodit. Dvě dívky a jeden mladík přicházejí do strojírenské společnosti Kovosvit MAS v Sezimově Ústí vždycky až odpoledne, ale vrátnicí procházejí stejně jako ostatní zaměstnanci.

Většinu času ve firmě potom stráví u počítače. Když narazí na nějaký problém, mohou se zajít poradit za konstruktérem. Jsou tady dobrovolně, po škole, ale práci mají placenou. K trojici náctiletých středoškoláků se občas připojí čtvrtý do party, a to student vysoké školy. Baví to všechny. Tak tohle je Studentská kancelář.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Strojírenská společnost Kovosvit MAS přišla s neotřelou myšlenkou vychovávat si mladé techniky přímo ve firmě - udělat v ní studentům jejich kancelář.
  • Dnes má podnik jednu kancelář, vysokoškolskou, v Praze, druhá, určená středoškolákům, je přímo ve firmě v Sezimově Ústí.
  • Žáci se vždy nějakým dílčím krokem podílejí na konstrukčním řešení konkrétního projektu, který firma dělá.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.