Vztah k firmě je důležitým lákadlem, které pomáhá společnostem získat kvalitní absolventy vysokých škol. Firmy proto nabízejí studentům brigády, placené stáže nebo třeba spolupráci na bakalářských a diplomových pracích. Čerstvý absolvent školy pak může nastoupit do známého prostředí, firma si zase může vybírat z už osvědčených pracovníků.

"Velkým lákadlem je nástup po škole přímo tam, kde student vykonával praxi nebo připravoval diplomovou práci. U středoškoláků jde hlavně o absolventy naší vlastní podnikové Vítkovické střední průmyslové školy, která studenty nejžádanějších oborů motivuje i formou stipendií," řekla například mluvčí strojírenského holdingu Vítkovice Eva Kijonková.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Silnou motivací k tomu, aby schopní absolventi škol nastoupili do konkrétní firmy, je jejich vztah k danému podniku.
  • Společnosti proto nabízejí studentům brigády či placené stáže, aby si vztah k firmě vybudovali.
  • Čerstvý absolvent školy pak může nastoupit do známého prostředí, firma si zase může vybírat z už osvědčených pracovníků.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.