Rostoucí počet bezpečnostních incidentů v kyberprostoru zvyšuje poptávku firem po expertech na zabezpečení informačních a komunikačních systémů. Tuto poptávku chce nyní pomoci uspokojit i Vysoké učení technické v Brně. Od příštího akademického roku otevírá tříletý bakalářský obor informační bezpečnost. Na mezioborovém studiu se bude kromě Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) a Fakulty podnikatelské VUT v Brně podílet i Právnická fakulta brněnské Masarykovy univerzity. Studenti se v něm seznámí jak s technickými aspekty zajištění informační a komunikační bezpečnosti, tak s oblastmi práva a ekonomie, které jsou s problematikou bezpečnosti spjaty.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.