Nejsme jako klasické politické strany, prohlásil Andrej Babiš, když v sobotu ráno zahajoval sněm hnutí ANO. Výstižně tím předznamenal průběh celého sněmu.

Dění v jeho Centru pohybové medicíny na pražském Chodově, kde sněm probíhal, totiž kongresy a sjezdy klasických stran nepřipomínalo skoro v ničem. Vládla tam dokonalá disciplína, dodržoval se časový harmonogram, neprobíhaly žádné spory ani napínavé volby, nikdo s nikým nediskutoval. Symbolem sněmu se stala volba předsedy, ve které Andrej Babiš získal v tajném hlasování v politice ojedinělých 100 procent hlasů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Symbolem sněmu se stala volba předsedy, ve které Andrej Babiš získal v tajném hlasování v politice ojedinělých 100 procent hlasů.
  • Volba předsedy drama od začátku vylučovala. Babiš neměl žádného protikandidáta.
  • Šanci na drama tak nabízela už jen volba řadových místopředsedů, která je v řadě stran taktickým soubojem, který často trvá až do pozdních nočních hodin. Nikoliv však v ANO.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.