Pražská pobočka nadnárodní realitní poradenské společnosti CBRE se rozhodla kompletně modernizovat své kancelářské prostory. Když vedení firmy zaměstnancům oznámilo, že nový koncept obnáší mimo jiné i to, že naprostá většina z nich nebude mít "svou" židli a stůl, moc se jim tato myšlenka nezamlouvala.

Uplynul rok a čtyři desítky zaměstnanců CBRE pracujících v pražském komplexu Palladium hodnotí změnu pozitivně. Dokládají to výsledky dotazníkového šetření, které mezi nimi nechal na sklonku loňského roku provést ateliér Ian Bryan Architects. Ten koncept nových kanceláří CBRE navrhl.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.