V konkurenci 72 firem zvítězilo pražské coworkingové komunitní centrum In-Spiro v jedné ze tří kategorií soutěže Zasedačka roku. Konkrétně za svůj inovativní kancelářský koncept. Projekt podnikatelky Beaty Pilné uspěl vedle silných zavedených společností Google a Air Bank, které bodovaly v dalších dvou kategoriích soutěže se svými originálními kancelářskými prostory. Investorem projektu In-Spiro je společnost Degirans SE manželů Pilných. "Chceme nabídnout pracovní prostor pro lidi, kteří potřebují kotvu pro to, aby mohli vůbec na nějakém projektu pracovat," přibližuje Beata Pilná.

V článku se dále dozvíte

  • V Praze-Holešovicích funguje od loňského září centrum In-Spiro. Podnikatelé si v něm mohou pronajmout místo u pracovního stolu. A nejen to. Autorka projektu Beata Pilná a provozní centra Stanislava Baslerová přibližují zrod projektu a jeho fungování.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.