V konkurenci 72 firem zvítězilo pražské coworkingové komunitní centrum In-Spiro v jedné ze tří kategorií soutěže Zasedačka roku. Konkrétně za svůj inovativní kancelářský koncept. Projekt podnikatelky Beaty Pilné uspěl vedle silných zavedených společností Google a Air Bank, které bodovaly v dalších dvou kategoriích soutěže se svými originálními kancelářskými prostory. Investorem projektu In-Spiro je společnost Degirans SE manželů Pilných. "Chceme nabídnout pracovní prostor pro lidi, kteří potřebují kotvu pro to, aby mohli vůbec na nějakém projektu pracovat," přibližuje Beata Pilná.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.