Budou to už skoro dva roky, co Michal Göth odešel z Brna do Beskyd. Tehdy jsem to bral jako velkou ztrátu, ale po několika výletech na Čeladnou mi došlo, že to byla příležitost k vytvoření něčeho, co by se asi v Brně nikdy nepovedlo a za čím se vyplatí vyrazit i z druhého konce republiky.

Čeladná je takový "ostravský Davos" a na hotel Miura by se dalo pohlížet jako na galerii moderního umění, ve které lze pohodlně přespat a skvěle se najíst. Po přehlídce roubenkového a alpského kýče je moderní budova hotelu ukázkou, že aspoň někdo dokázal nemalé peníze svěřit lidem, kteří architektuře rozumí. Rodinka krychloidů od Davida Černého, která si u budovy hraje, bude známá těm, kdo se pohybují v okolí pražského Staroměstského náměstí a Dlouhé.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.