Hodně se toho od uvolnění režimu změnilo, hodně lidí zbohatlo, ale mezi obyvateli jsou teď velké rozdíly. A hlavně, bojíme se toho, co bude po letošních volbách, prohlašoval na začátku roku asi čtyřicetiletý Barmánec v čajovně ve městě Nuang Shwe, které leží na břehu jezera Inle, jedné z hlavních turistických atrakcí země oficiálně nazývané Myanmar.

Před čtyřmi lety byla rozpuštěna vládnoucí vojenská junta, armáda po více než 50 letech oznámila, že předává moc civilistům, a Barma se vydala na "na cestu demokratizace". Tu mají stvrdit právě letošní volby.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.