Povedená výstava, která překvapí jen trochu. Těmito slovy se dá ve stručnosti charakterizovat nový malířský projekt Vladimíra Houdka nazvaný Future Polis. Společně s kurátorkou Corou Waschkeovou ho připravila stále více respektovaná Polansky Gallery v Praze. Výstava přesvědčivě potvrdila Houdkův výjimečný nadstandard a navzdory jeho mládí i pevnou pozici na domácí umělecké scéně. Zároveň je dobrou zprávou jak pro domovskou galerii, tak pro sběratele. Houdkova práce, která – zdá se – nápaditěji než dřív rozvíjí obsedantní posedlost motivem kruhu, navíc začíná ukazovat na pozvolný vývoj, kterým tento autor snad časem i překročí svůj tematický stín.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.