Vyrábíte nebo prodáváte zboží určené dětem a rádi byste našli způsob, jak malé zákazníky efektivněji oslovovat? Ať už jde o hračky, cukrovinky, dětský nábytek, školní potřeby, či finanční produkty, vždy je třeba si uvědomit, jakou potřebu svým výrobkem či službou naplňuji.

"Například u předškolních dětí zaměřte marketingové aktivity vždy na rodiče, pro které jsou důležitými hodnotami zejména bezpečnost a zdravotní nezávadnost výrobku. Přesvědčí je reference a také věrohodné, reálné fotografie zboží," říká marketingová poradkyně Hana Rolincová, která se vedle marketingu věnuje i výrobě dětských čepic určených k nošení pod cyklistickou přilbou. Prodej dětského zboží podle ní také dobře podpoří virální reklamní kampaně či vyjádření odborníků.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.