Na sobotní večer má pětatřicetiletá Markéta se svým přítelem už několik měsíců jasný plán. "Máme objednanou masáž pro dva, pak přítel zařídil pronájem vířivky s lahví prosecca. A nakonec jdeme do restaurace na večeři." Markétin program se příliš neliší od programů dalších mnoha dívek a párů v onen den.

Valentýn se pro české obchodníky zařadil spokojeně někam mezi Vánoce, kdy nakupují všichni všechno, a akci "Zpátky do školy" na konci srpna. Při ní se prodává velmi specifické zboží pro velmi specifickou cílovou skupinu - pro děti a jejich rodiče.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.