Až do 16. února se mohou mladí lidé do 26 let z dětských domovů nebo pěstounské péče hlásit do dalšího ročníku programu Roz(h)led Samsung Digital Academy, který je pomůže připravit na vstup do prvního zaměstnání. Projekt jim nabízí individuální kariérní poradenství, exkurze ve firmách, stínování konkrétních pozic, semináře a workshopy. Loni se do projektu obecně prospěšné společnosti Nadání a dovednosti a firmy Samsung Electronics zapojilo 21 mladých lidí. Na první pohled malé číslo, ale podle analytika Jobs.cz Tomáše Ervína Dombrovského velmi důležité.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.