Dvaatřicetiletý Tomáš Trč pracoval několik let v reklamních agenturách. Jako konzultant pomáhal s marketingem startupovým podnikatelským projektům. Tak dlouho, až se před necelými dvěma roky pustil do vlastního podnikání. Spolu s kamarádem advokátem Viktorem Fojtem vytvořili a spustili Generátor smluv. Originální internetovou aplikaci, která dokáže vytvářet základní právní dokumenty na míru.

"Máme jich momentálně asi 60 z nejrůznějších oblastí práva. Zřejmě nejčastěji generovaná je žádost o rozvod, ať už jde o rozvod sporný, nebo nesporný. Hodně populární je také exekuční návrh," popisuje Trč projekt, který odstartoval před rokem.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.