Egyptský prezident Abdul Fattáh as-Sísí náhle na konci minulého týdne přerušil svoji návštěvu Etiopie, kde byl na zasedání organizace Africká unie, a vrátil se domů. Přiměly ho k tomu teroristické útoky na egyptském Sinajském poloostrově a ve městě Suez, které si vyžádaly okolo třicítky obětí.

Ukazuje se, že přes nedávná prohlášení egyptských ministrů se bezpečnostní situace v zemi nezlepšila a tvrdé zásahy policie a armády proti ozbrojencům a jejich údajným spojencům nebyly úspěšné. Situaci spíše ještě zhoršují, a to může ohrozit i ekonomiku celé země.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.