Na zemi leží bedýnka a v ní hromada paroží, Miloš Pařík z ní vytahuje jelení korunu. "Bohužel z toho využijeme jen menší kus, zbytek se vyhodí, není snadné najít takovou část, která se nám hodí," ukazuje prstem pod první výrůstek parohu. Šestačtyřicetiletý podnikatel mluví o střence na lovecký nůž. Ve vedlejší místnosti zrovna trojice mužů provádí finální začišťovací úpravy na výrobcích, o kterých je řeč - otevíracích nožích řady Fixir, které zdobí právě rukojeť z jeleního paroží. Jde o klasiku, s takovými chodili trampové a nimrodi do lesa už za první republiky.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.