Také v Česku bývá poměrně běžné, že úspěšný film nebo televizní seriál záhy doplní knižní zpracování. Jenže málokdy povedené. Ale zatím se nestalo, aby souběžně s premiérou vyšla kniha, jejíž příběh ději audiovizuálního díla předchází. Ceněná autorka knih pro děti a dospívající Iva Procházková se o to pokusila a k právě uváděnému detektivnímu seriálu České televize Vraždy v kruhu přidala takzvaný prequel. Kromě toho, že prozradí, jak se zamotaly osudy seriálových postav ještě před prvním dílem, nabízí také obstojnou detektivku, která seriálové epizody značně převyšuje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.