Už samotná znělka dávala leccos tušit. Na laciné umělohmotné dekoraci, která měla připomínat mořskou pláž, ležela v řadě na břiše skupinka nahých dívek, které zpívaly jakousi rozvernou písničku v italštině. Kamera mazlivě přejela nad řadou jejich symetricky vyrovnaných obnažených zadků, na které svítil neon.

Na mořské hladině, kterou představoval vlnící se černý igelit, se houpal člunek, v němž pluly jiné dívky, oblečené jako tanečnice z varieté, veslovaly pod hvězdnou oblohou z drobných žárovek k lesklému plastovému falickému majáku, který na ně z dálky lascivně blikal.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.