Hvězdný Johnny Depp si během let vybudoval jméno představitele originálních, excentrických postav. V poslední době se ale stává karikaturou sebe sama. Střídá čím dál křiklavější kostýmy a grotesknější grimasy, humor a vtip se však vytrácí do neznáma. Deppův nejnovější film Mortdecai: Grandiózní případ, který dnes přichází do českých kin, v tomto ohledu dosahuje nového dna.

Mortdecai: Grandiózní případ je globální eskapádou, kdy kromě hrdinova rodného Londýna v rychlém sledu navštívíme Asii, Moskvu i Los Angeles. Obchodník a podvodník s uměním Charlie Mortdecai (Johnny Depp) dluží britské královně hodně peněz na daních. A tak když zmizí vzácný Goyův obraz, hrdinovi nezbývá než kývnout detektivovi Martlandovi (Ewan McGregor) na spolupráci. Při dobrodružném hledání plátna, po němž pase ruský oligarcha, americký sběratel i zapálený revolucionář, Charliemu pomáhá sluha Jock (Paul Bettany), ale i manželka Johanna (Gwyneth Paltrowová).

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.