Kdyby Jaromír Nohavica v pondělí večer držel v ruce místo kytary lžíci, mohl by ji publiku do úst podávat jednou plnou pepře, hned potom cukru a vzápětí soli. V tak ostrých kontrastech Nohavica na svém koncertu v pražské Hybernii střídal nálady. Patos, legraci při "padlých blbých písních" či mrazení. Publikum jihlo, šílelo, vykřikovalo, bujaře tleskalo do rytmu. Ve finále, nehledě na věk ani stav duše či těla, vyskakovalo ze sedadel. Charismatický Nohavica je regulérní hypnotizér. A kdyby změnil své tělesné skupenství a stal se vodou z Lurd, nejspíš by i chromé opět stavěl na nohy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.