Patří k největším českým hudebním revolucionářům a zároveň k autorům z nejtišších. Oldřich Janota byl takový vždy a jiný být nemůže ani na svém nejnovějším albu s názvem Kojoko.

Janota je snad jediný český písničkář, který dokáže vyřknout slova jako luna, aniž by z nich udělal klišé či kýč. Tento specifický způsob, jímž se dostává k původnímu nezčeřenému významu slov, znají jeho posluchači i z předchozích nahrávek. Nebyl by to ale tento věčný hledač a tichý bořitel (vlastních) mýtů, aby opět nešel dál. Jak se dostat za hranu takových archetypálních slov, jako jsou hvězdy, moře a láska? Odpověď zní nečekaně jednoduše: kojoko.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.