Do plastových kelímků se během mistrovství světa hokejistů v Praze a Ostravě bude čepovat i pivo Staropramenu, přestože pivovar není oficiálním sponzorem turnaje. Tím jsou Krušovice, které ale do hal budou své pivo dostávat pokoutním způsobem. Oba pivovary připravují dohodu s pořadateli, a fanoušci tak budou mít pivo na výběr. Během šampionátu chce navíc být vidět i Plzeňský Prazdroj.

Tři pivní značky na jedné velké sportovní akci se zdají být poměrně nevídaná věc. Ale všechny tři pivovary mají na hokejové prostředí silné vazby a pravidla Mezinárodní hokejové federace nejsou zdaleka tak přísná jako třeba v případě olympiády. Při ní má oficiální sponzor zaručenou absolutní exkluzivitu a konkurent se nesmí sportovišti ani přiblížit.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.