Přesně tisíc sto šestnáct sekund trvá zaměstnancům továrny ve městě Tung-kuan na jihu Čínské lidové republiky ušít pánskou košili. 18,6 minuty. Eugene Lee to ví naprosto přesně. Za a) protože vlastní prvotřídní stopky a za b) protože je to jeho práce.

Jeden z největších světových výrobců košil, hongkongský koncern TAL Group, ho totiž pověřil zefektivněním produkčních procesů ve své továrně v deltě Perlové řeky. "Dříve to dělali předáci jen podle citu. Jejich odhady byly ale bohužel často nepřesné a my si nemůžeme dovolit plýtvat časem," stěžuje si zahraničním médiím muž, jehož úkolem je naučit Číňany japonské preciznosti.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.