Mimopražské vysoké školy se výrazně zlepšují. Roste úroveň jejich výuky a v mnoha ohledech dotahují Prahu. Velmi dobře je na tom především brněnská Masarykova univerzita a překvapuje i Technická univerzita v Liberci. Kdo chce mít záruku, že dostane nejlepší vzdělání ve strojírenství, sociologii nebo psychologii, měl by zamířit právě do těchto regionů.

Hospodářské noviny exkluzivně přinášejí žebříčky nejlepších vysokých škol v Česku za rok 2014, v nichž hodnotí téměř šedesát fakult tuzemských univerzit v sedmi oborech, které jsou stěžejní pro český byznys: ekonomie, informatika, strojírenství, architektura, právo, sociologie a psychologie. Hodnotí se, jak škola spolupracuje se zahraničím, jak je výběrová, kvalita pedagogů nebo úspěchy ve vědě.

V článku se dále dozvíte

  • HN přinášejí exkluzivní žebříček nejlepších vysokých škol Česka.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.