Psychologie je nejvýběrovějším oborem ze všech hodnocených. Hlásí se na ni tisíce uchazečů, ale dopis s přijetím přijde jen zhruba každému desátému zájemci.

Nejlépe se psychologie vyučuje na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně (FSS MU), která stejně jako loni i letos žebříčku Hospodářských novin kraluje.

Dostat se na psychologii do Brna se ale podaří jen jedenácti procentům uchazečů. Brno vyniká v zahraničním zapojení fakulty - vysílá hodně svých studentů na zahraniční stáže a má také nejvyšší podíl závěrečných prací psaných v cizím jazyce. Nejlepší výsledky má také ve vědě.

null

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.